KONST / Litografier / Serigrafi 5122360
nr 512 2360
Serigrafi
efter Warhol, stämplad a tergo, Sunday B Morning, 90x90
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 3 mars 2008
1.000 kr
1.100 kr
2.000 kr
1.800 kr
3.200 kr
2.500 kr
2.800 kr
3.000 kr